V termínu od 26.1.2024 do 10.2.2024 má tým našeho eshopu jarní prázdniny. Veškeré objednávky začneme zpracovávat od 11.2.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásný den!

Spray na odpuzení vší Nitty Gritty 250ml

  • Vhodný i pro citlivou pokožku
  • Obsahuje Tea Tree, levandulový a nimbový olej
  • Prevence proti vším
  • Na každodenní použití
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 392
Značka: NITTY GRITTY
320 Kč
Kategorie: Odstranění vší
Položka byla vyprodána…

POPIS:

Preventivní sprej proti vším poskytuje účinnou ochranu během celého dne. Obsahuje Tea Tree olej, levandulový a nimbový olej, který je vhodný i pro citlivou pokožku. Sprej je vhodný pro děti od 2 let a dospělé.

Použití: Před použitím prověřte, že ve vlasech nejsou vši. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm do suchých vlasů, ideálně ráno. Nechte uschnout bez použití tepla. Důraz klaďte na partie za ušima a u krku. 

Upozornění: Neužívejte vnitřně. V případě zasažení očí, důkladně vypláchněte. V případě alergické reakce přestaňte používat. Užívání dětí mladších než 2 roky konzultujte s lékařem. Udržujte z dosahu dětí.
Nevystavujte slunci

SLOŽENÍ:

Voda, dimetikon kopolyol, amodimetikon, panthenol, tideceth-12, glycerín, cetrimonium chlorid, olej z Levandule lekařské, Neem olej, Tea Tree olej, trietanolamin, disodium EDTA, chlorid horečnatý, dusičnan horečnatý, metylchloroisotiazolinon, metylisotiazolinon.

Zpět do obchodu