Blog

To jsme my.
 
Jak to všechno vzniklo? V roce 2014, když jsme otevírali náš první dětský salon, měli jsme jasno, že kosmetika, kterou budeme v salonu používat, musí být vhodná pro citlivou pokožku dětí. Nebylo jednoduché najít kosmetiku, jež by svým složením vyhovovala i malým dětem, které mají velmi citlivou pokožku a potřebují speciální péči. Na základě velmi pozitivních recenzí rodičů i zkušeností z mnoha dětských salonů po světě a jasné etiketě se složením, jsme si na zkoušku objednali výrobky kosmetiky Original Sprout. Kosmetiku s příběhem maminky Ingy, která také hledala kosmetiku vhodnou pro svoji dceru s velmi citlivou pokožkou se sklonem k alergiím.
 
Zároveň byl pro nás také velmi důležitý ekologický potenciál produktu, šetrnost k životnímu prostředí a ohleduplnost ke zvířatům. Rozhodně jsme nechtěli podporovat krutosti páchané na němých tvářích :-) Všechny produkty Original Sprout včetně veškerých jejich složek bez vyjímky nejsou testovány na zvířatech.
 
S kosmetikou Orginal Sprout máme v tuto chvíli již letité zkušenosti. Jsme si jistí, že je vhodná jak na používání pro dospělé, větší děti a také velmi prospívá i nejmenším miminkům. Z výsledků používání této kosmetiky jsme byli a stále jsme nadšeni. Milujeme bylinky, které jsou obsaženy ve všech produktech. Mezi ně patří hlavně rozmarýn a arnika, dále výtažky z maliny, meruňky, manga, aloe vera a dalších, které jsou blahodárně účinné na pokožku i na vlasy. Důležitou prioritou pro nás vždy bylo a je pomáhat rodičům, kteří nevědí jakou kosmetiku používat, ať na malou princeznu, která má sen o dlouhých vlasech nebo na roštáka, který chce mít nagelovanou patku, když jde na hřiště. Vše je o informacích, které jste schopni přijmout a dále aplikovat v životě. Naše složení je 100% vegan z přírodních složek bez chemických zbytečností. Bojujeme také za lepší planetu díky používání recyklovatelných plastů a ekologické modernizaci výroby produktů. Zapojte se do toho s námi, ať už za lepší péči pro sebe či pro lepší planetu! 
 
 
 Přečtěte si náš článek o Seboroické dermatitidě.
 
 
 

 

mama_babo_kuse

 

Seboroická dermatitida

Seborická dermatitida   - je zánět vlasového folikulu a zánět vlasových mazových žláz.  ...

1 položek celkem